Lojistik ve Endüstriyel Gayrimenkul Proje Geliştirme

Lojistik gayrimenkul Türkiye yatırım piyasasında güvenilir ve kazançlı bir varlık sınıfı haline geldi.

LogiRED yerel ve global pazarda en önemli başarı yolunun en iyi müşterileri bulmaktan ve onları doğru anlamaktan geçtiğini bilir. Kullanıcının ihtiyaçlarını doğru analiz eder, ortaya koyduğu aksiyon önerileri ile Türkiye’nin her yerinde güçlü markaları mülklerinizle ve yeni yatırımlarınızla buluşturur, büyütür ve sürdürülebilir ticari ilişkiler geliştirerek katma değer sağlar.

Geleneksel aracılık hizmetleri yerine butik anlayış ile çalışan, gayrimenkul yatırım ihtiyaçlarınızı daha hızlı anlayan ve her bir yatırımcı için özel ürün ve çözümler üreten LogiRED, nakit varlıklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için size danışmanlık hizmetleri sunar.

Deneyimli danışman ekibimiz ile yatırımcılarımıza gelecekte ulaşmak istedikleri gayrimenkul yatırım hedefleri, risk profilleri, gelir-gider dengeleri ve varlık durumlarını dikkate alarak kişiselleştirilmiş yatırım olanakları sunuyoruz.

Yatırımcılar nispeten yüksek getiriyi ve kısa sürede geri dönüşüm potansiyellerini tercih ediyor.

LogiRED risk, maliyet ve fırsat döngüsünde doğru bağlantıları kurarak gayrimenkul yatırımlarınızı en etkin nasıl kullanılabileceğine yönelik yatırım danışmanlığı hizmetlerini sunmaktadır.

Bugünün rekabetçi gayrimenkul yatırımı pazarında, tüm taraflar için stratejik öngörüden daha değerli bir şey yoktur. LogiRED Gayrimenkul ile ilgili alınacak kararları; doğru zamanlama ve pazar konumlaması açısından en verimli ve katma değerli çözümlerin oluşturulabilmesi adına sizlere en uygun çözümler üretmektedir.

Gayrimenkul yatırım pazarında kapitallerinizi değerlendirme konusunda, alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz, farklı proje alternatifleri ile her zaman yanınızda.

Fikir-Vizyon-Öngörü

Proje geliştirme; bir arsanın bulunduğu bölgedeki sosyal ve ekonomik konjonktürüne göre finansal, yasal, rakip, arz-talep dengesi, tasarım, konsept, süresi vb. analizler ve fizibilite çalışmalarının yapılıp proje üretilerek gerekli finansmanın sağlanması ile oluşturulan yatırım türüdür.

LogiRED, Türkiye’nin Lojistik ve Endüstriyel potansiyel ve ihtiyaçlarını iyi tanır ve buna etkin çözümler üretir. 3PL, 4PL lojistik hizmet sağlayıcılar, e-ticaret, KEP (Ekspres ve Kargo hizmet sağlayıcılar), Freight Forwarder, üreticiler ve perakendeciler için modern depolama alanları geliştirir.

Gayrimenkul geliştirme projeleri konusunda uzman, lojistik sektörünü ve onun dinamiklerine çok iyi bilen, gayrimenkulle ilgili kanun ve mevzuata, mimarlık, mühendislik, şehir planlama, hukuk gibi konulara hakim danışmanlardan oluşan ekibimiz tarafından, geliştirilmesi planlanan projenin sonuçlara daha verimli ve etkin ulaşılmasında rol oynar.

Yatırımcı mısınız?

LogiRED yerel ve global pazarda en önemli başarı yolunun en iyi müşterileri bulmaktan ve onları doğru anlamaktan geçtiğini bilir. Kullanıcının ihtiyaçlarını doğru analiz eder, ortaya koyduğu aksiyon önerileri ile Türkiye’nin her yerinde güçlü markaları mülklerinizle ve yeni yatırımlarınızla buluşturur, büyütür ve sürdürülebilir ticari ilişkiler geliştirerek katma değer sağlar.

LogiRED gelecekteki yeni yeriniz için en iyi araştırmaları yapar ve de son teknoloji ve standartlarınıza uygun şekilde doğru noktaya götürmekle kalmaz, süreç boyunca size gerçek bir yol arkadaşı olur.

Menü