Lojistik Gayrimenkul Aracılık Hizmetleri

Lojistik ve Endüstriyel gayrimenkullerinizi kullanıcı ile en verimli ve etkin şekilde kullanıcı ile buluşturur.

LogiRED sektörel deneyim ve bilgi birikimi sayesinde müşterilerinin sahip olduğu depolama tesislerine en doğru kullanıcıyı geliştirmek için en doğru çözümler üretir. Sektörel bazda edindiği etki çevresi ve etkin pazarlama stratejisi vasıtasıyla Mülk Sahiplerinin depolama tesislerini hızlı bir şekilde kullanıcısına ulaştırır.

Bu kapsamda,

 • Kullanıma hazır lojistik depo veya sanayi tesisine sahipseniz.
 • Lojistik depo veya sanayi tesisi geliştirilebilecek arsaya sahipseniz.
 • Satış ve geri kiralama (Sale & Lease Back) yoluyla satıcı olarak likiditenizi artırma hedefine sahipseniz.

LogiRED, mülk sahibi temsilciliği hizmetiyle, lojistik depo veya sanayi tesisinizi en doğru biçimde “Kiraya verilmesi / Satılması” sürecinde sizlere destek verir.

Mülk Sahiplerine verdiğimiz destekler kısaca şöyle özetlenebilir: 

 • Pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve süreci destekleyecek pazarlama araçlarının hazırlanması,
 • Depolama tesisin piyasaya arz edilmesi ve tanıtılması (gerek görüldüğü durumlarda Off-Market pazarlama çalışılmasının yapılması),
 • Kullanıcı adaylarının belirlenmesi ve depo talipleriyle görüşmelerin yürütülmesi,
 • Kiracı / Alıcı ile müzakerelerin yürütülmesi,
 • Her iki taraf sözleşmelerinin kurulmasına danışmanlık edilmesi.

Süreci bize bırakın!

LogiRED sürecin başından sonuna kadar sizin güvenilir çözüm ortağınız olarak daima yanınızda olacaktır. Bölgedeki kullanıma hazır projelerin müşterilerimizin değişen gereksinimlerini önceden tahmin edip, bunlara hızla yanıt verebiliyor ve sektörel tecrübesi sayesinde müşterilerine lojistik gayrimenkul konusundaki taleplerine destek olmasını sağlıyor.

İşinizin boyutu ne olursa olsun, LogiRED’de bir çözüm her zaman vardır.

LogiRED sektörel deneyimiyle, müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarınızı ve taleplerini karşılamak ve finansal değer yaratma konusunda doğru yaklaşımı bulmasına destek olur. Müşterilerinin lokasyon tercihlerini ve depolama alan taleplerini doğru analiz eder, ölçer ve müşterilerine en doğru maliyet ve riski azaltan, verimliliği artıran depolama alanları bulmaları için çözümler üretir.

Bu kapsamda,

 • Kullanıma hazır lojistik depo veya sanayi tesisine ihtiyacınız varsa
 • Lojistik depo veya sanayi tesisi geliştirilebilecek arsaya ihtiyacınız varsa
 • Yatırımcı olarak kiracılı bir tesis satın almak için yatırım yapma hedefiniz varsa

LogiRED, kullanıcı temsilciliği hizmetiyle, lojistik depo veya sanayi tesisinizi en doğru biçimde “Kiralanması / Satın alınması” sürecinde sizlere destek verir.

LogiRED her sektöre özel hizmet sunma konusundaki uzmanlığıyla desteklenen müşteri ilişkileri kurmuştur. Danışman ekibi olarak müşteri odaklıdır ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya kararlıdır. İşbirliği temeline dayalı çalışma şekli, müşterilerinin işlerini büyütmelerine yardımcı olmasını sağlar.

LogiRED müşteri yaklaşımı konusunda proaktif ve esnektir. Müşterilerinin dinamik gelişimini, faaliyet gösterdiği yerel pazarlar hakkında kapsamlı tecrübe ve derin bilgi sağlayan deneyimli ekibiyle geniş yelpazede danışmanlık hizmetleri sunar. Sahip olduğu derinlemesine yerel pazar bilgisi ve ilişkileri sayesinde geniş bir hizmet içeriği tabanı oluşturur.

LogiRED müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurmaya ve sürekli bir diyalog oluşturmaya dayalı temel çalışma prensibine sahiptir.

Menü