Şirket Birleşme ve Devralmalar – LogiRED | M&A

Lojistik sektöründe şirketlerin alınması ve satışı için etkin ve sonuç odaklı çözümler.

Şirketinizi satın almalar yoluyla genişletmek için yeni ve uzun vadeli fırsatlar mı arıyorsunuz? Ya da yenilenmek ve işletme kapasitenizi artırmak için lojistik şirketinizi satmak mı istiyorsunuz?

İşletmeler hızla değişen pazar koşullara ve dijitalleşmenin getirdiği çetin rekabet ortamında, yeni iş modelleri üretmek, küreselleşme isteği veya karlılığını ve uzun ömürlülüğünü arttırmak için düşük performans gösteren bölümlerin veya varlıkların elden çıkarılması gibi çeşitli stratejilere yönelebilirler.

Nedeniniz ne olursa olsun, işletmenizi genişletmek veya şirketinizi kısmen/tamamen devretmek istediğinizde LogiRED, sunduğu “Şirket Birleşme veya Devralma” hizmetiyle işlem stratejisinin geliştirilmesinden kapanışına kadarki sürecin her aşamasında size yol göstericiliği yapar, doğru tavsiyeler sunar ve size en uygun çözümler üretir, hisse devrini gerektiren her türlü alım, satım ve birleşmelerde, alıcı veya satıcı tarafı temsilen danışmanlık hizmeti sunar.

LogiRED şirketlerin çözüm ortağı olarak, vadeli yatırım hedeflerini gerçekleştirmelerine, pazardaki potansiyellerine ulaşmalarını ve böylelikle yatırımları için değer yaratmalarını sağlayarak yüksek değer yaratan getiriler elde etmelerini sağlayan bir yol göstericidir.

Lojistik sektöründeki şirketler için “Birleşme veya Devralma” danışmanlığı

Stratejik Satın Alma Yatırımları

Stratejik yatırımlar mı arıyorsunuz veya hizmetlerinizi optimize etmek için bir şirketi tam olarak entegre etmek mi istiyorsunuz? Stratejik satın almalar veya birleşmelerle şirketinizi genişletebilir ve daha fazla istikrar sağlayabilirsiniz. Sektörün yerli ve yabancı oyuncuları ile yakın ilişkilerimiz sayesinde hızlı çözümler sunuyoruz.

Stratejik Satış Yaklaşımları

Lojistik ve endüstriyel sektörde stratejik satışlar için çözüm ortağınız olarak, şirketinizin veya şirketin münferit alanlarının satışı konusunda size tavsiyelerde bulunuyoruz. Sektörel bazdaki derin deneyim ve uzmanlığımız sayesinde, potansiyel müşterilerinizi tanıyor ve istenirse satış öncesinde şirket değerinizi optimize ediyoruz.

 

Menü