İşe Alım Danışmanlığı – LogiRED | HR

Kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş; müşteri memnuniyet garantisi ile mavi yaka, orta düzey ve üst düzey pozisyonlarda işe alımlarınızda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Hangi sektöre hizmet verdiğinizin bir önemi olmadan, beklentilerin farklı olduğu bilinci ile hareket ediyoruz. Firmanızın kurum kültür ve stratejisini anlıyor, buna göre uyumlu aday yönlendirmeyi ilke ve hedef ediniyoruz. Yaptığımız doğru analizlerimiz sayesinde aradığınız yeni ekip üyenizi buluyor ve beklentilerinizi karşılıyoruz. Tecrübeli ekibimizle adayların özgeçmişlerini inceliyor, yetkinlik bazlı mülakatlar yaparak stratejik iş hedeflerinize uygun adayları sizinle buluşturuyoruz.

Doğru ve iyi iletişim, verdiğimiz güven ile süreklilik ilkesini benimseyerek siz partnerlerimize katkı sağlamayı hem ekibimiz ve hem de bulduğumuz adaylar ile sağlamayı amaç ediniyoruz.

Zamanı yöneterek en hızlı şekilde uygun adayları bulabilmek için hareket ediyoruz. En büyük maliyetin zaman olduğunun bilincindeyiz.

İlkelerimiz

İşe alım sürecinde karşımıza çıkabilecek engelleri biliyoruz farkında olarak bunun hassasiyeti ile sonuç ve çözüm odaklı çalışıyoruz.

İş ortaklarımız ve adaylarımız ile büyümeyi hedef edindik.

Hızlı, doğru aday ve işverenler ile iki tarafa da zaman kazandırmaya odaklandık.

Sonuç ve çözüm odaklı yaklaşımımız, iyi iletişim ve ilişkilerimiz ile müşteri memnuniyeti ve güvene dayalı sürekli işbirliği sağlarız.

Enerjik, dinamik, etkili iletişim, esnek yapımız ile uyumlu çalışıyoruz.

Ekibinizin bir parçası gibi hareket eder ve çalışırız.

Müşteri memnuniyeti vazgeçilmez önceliğimiz.

Çözüm ve sonuca önem veriyoruz.

İşe alımda, uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyim ile güçlü bir ekiple çalışıyoruz.

Özgeçmişinizi Bizimle Paylaşın

Doğru ve iyi iletişim, verdiğimiz güven ile süreklilik ilkesini benimseyerek siz partnerlerimize katkı sağlamayı hem ekibimiz ve hem de bulduğumuz adaylar ile sağlamayı amaç ediniyoruz.

Menü